3:29:49 - پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آخرین وضعیت کلاس‌ها و امتحانات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
آخرین وضعیت کلاس‌ها و امتحانات دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی یاسوج
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: به منظور جلوگیری از ورود تعداد زیاد دانشجویان به دانشگاه، دانشجویان را براساس ورودی‌های مختلف تقسیم بندی کردیم.

شعار سال: “شهین تاج آرامش” افزود: به منظور جلوگیری از ورود تعداد زیاد دانشجویان به دانشگاه، دانشجویان را براساس ورودی‌های مختلف تقسیم بندی کردیم، حدود ۸۰ درصد از از کلاس‌های تئوری به صورت مجازی برگزار شده و دانشجویان برای دروس تئوری در دانشگاه‌ها حضور نمی‌یابند بلکه تنها در ۳ جلسه جهت رفع اشکال می‌توانند در کلاس‌ها حاضر شوند.
وی تصریح کرد: دانشجویان دوره‌های کارآموزی و کارورزی می‌توانند دوره‌های خود را در بیمارستان‌های آموزشی شهر‌های خودشان بگذرانند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج اظهار کرد: حدود ۸۰ درصد از از کلاس‌های تئوری به صورت مجازی برگزار شده و دانشجویان برای دروس تئوری در دانشگاه‌ها حضور نمی‌یابند بلکه تنها در ۳ جلسه جهت رفع اشکال می‌توانند در کلاس‌ها حاضر شوند.
آرامش عنوان کرد: طی هماهنگی‌هایی که با معاون توسعه و مسئول تجهیزات و کمیته خرید تجهیزات محافظتی دانشگاه صورت گرفت، پک‌هایی محافظتی برای توزیع هفتگی بین دانشجویان آماده و به دانشکده‌ها تحویل داده خواهد شد.
وی ادامه داد: کلاس‌های تئوری و سه جلسه رفع اشکال تا پایان تیرماه به پایان خواهد رسید و امتحانات از اول مردادماه به صورت حضوری، زمانبندی مشخص، تقسیم گروه به گروه دانشجویان و با رعایت فواصل اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار خواهد شد.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با بیان اینکه حضور و غیاب دانشجویان در کلاس‌های تئوری اجباری نیست، خاطرنشان کرد: ظرفیت خوابگاه‌ها نیز محدود است و با توجه به اینکه بیش از دو نفر در یک اتاق نباید باشد، حداکثر ۵۰۰ نفر را می‌توانیم در خوابگاه‌ها اسکان دهیم.
آرامش بیان کرد: همه موارد را با حضور ریاست دانشگاه، معاونین دانشگاه و ریاست دانشکده‌ها در میان گذاشتیم و شرایط آماده است تا دانشجویان در دانشگاه حضور یابند.
وی تصریح کرد: به دانشجویان اعلام می‌شود که درصورت داشتن علائم بیماری کروناویروس به دانشگاه مراجعه نکنند و کلیه دانشجویان باید گواهی سلامت بگیرند.
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج با اشاره به اینکه دانشکده‌ها نسبت به ضدعفونی سطوح و تهیه مواد شستشو و ضدعفونی دست اقدام میکنند، گفت: دانشجویان موارد بهداشتی و دستورالعمل‌های مربوطه را جدی بگیرند.
آرامش افزود: بدیهی است دانشجویانی که تمایل به حضور ندارند می‌توانند یا به صورت ناتمام در اولین ترم ارائه حضور یابند یا درس یا ترم را حذف کنند و در آینده مجددا اخذ کنند.
وی اظهار کرد: دانشجویانی که دارای بیماری زمینه هستند به مدیر گروه یا آموزش اطلاع دهند.

خبر جدید  اجرای طرح تعادل بخشی آب با ۱۵ پروژه

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری مهر، تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۴۹۵۶۵۶۳، www.mehrnews.com

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

بر چسب ها:تبليغات