13:46:53 - شنبه 9 ژوئن 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
آبرسانی به ۱۸۰روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر سیار
آبرسانی به ۱۸۰روستای کهگیلویه و بویراحمد با تانکر سیار
مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ روستای استان با تانکرهای سیار آبرسانی می‌شوند که با توجه به روند خشکسالی احتمالا این تعداد افزایش یابد. شعار سال: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ روستای استان با تانکرهای سیار آبرسانی می‌شوند که با توجه به روند خشکسالی احتمالا این […]

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ روستای استان با تانکرهای سیار آبرسانی می‌شوند که با توجه به روند خشکسالی احتمالا این تعداد افزایش یابد.

شعار سال: مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۱۸۰ روستای استان با تانکرهای سیار آبرسانی می‌شوند که با توجه به روند خشکسالی احتمالا این تعداد افزایش یابد.

 فیض اله پاسره  افزود: با توجه به محدودیت های مالی در کشور دولت به بخش آب و آبرسانی به خوبی توجه کرده است.

وی اظهار کرد: در کهگیلویه و بویراحمد ۱۱۴ پروژه آبرسانی روستایی با اعتبار مصوب ۶۰۰ میلیارد ریال وجود دارد.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد تصریح کرد: از این میزان اعتبار مصوب ۴۸ درصد ان بالغ بر ۲۷۰ میلیارد ریال تخصیص داده شده است.

پاسره عنوان کرد: در کهگیلویه و بویراحمد ۱۶۴۱ روستا وجود دارد که بالغ بر ۹۰ درصد از این روستاها دارای تأسیسات لوله کشی  آب اعم از سیستم های مخزن، شبکه لوله گذاری هستند.

وی ادامه داد: از این تعداد روستا یک هزار و ۷ روستا پرجمعیت استان که بالغ بر ۸۰ درصد از جمعیت روستایی را تشکیل دادند تحت پوشش بوده و نظام بهره برداری در این تعداد روستا حاکم است.

مدیر عامل آب و فاضلاب روستایی کهگیلویه و بویراحمد خاطرنشان کرد: در مجموع آب روستاهای استان از طریق ۲۴۰ منبع آب تأمین می شود که از این تعداد۱۲۷ چاه و مابقی نیز چشمه هستند. در استان کهگیلویه و بویراحمد۶۰ هزار مشترک آب روستایی وجود دارد.

پاسره افزود: به۱۸۰ روستای استان توسط تانکرهای سیار، آبرسانی صورت می گیرد و پیش بینی می شود با توجه به روند خشکسالی این تعداد افزایش یابد.

خبر جدید  کسب مقاوم دومی توسط تیم ووشوی استان

وی اضافه کرد:۷۰٫۵ درصد از جمعیت روستایی استان کهگیلویه و بویراحمد از آب آشامیدنی سالم بهره مند هستند.

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری دانشجویان ایران، تاریخ انتشار: ۱۹ خرداد ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۳۱۹۰۸۱۸۱ ، www.isna.ir

0/5 (0 نقد و بررسی)
تبليغات
بانک پاسارگاد